Life is going on aka Život po návratu z USA

28. srpna 2011 v 8:37 | Lů |  Život po USA
Moji milí čtenáři,

přišel čas podělit se o životní události po mém návratu z USA. Je pravda, že už je to skoro 6 měsíců, co jsem zpět, ale tak nějak jsem se k tomu nemohla dostat.

Chybí mi Amerika? Strašně moc! První týdny tady byly teda hrozný. Pořád jsem přemýšlela, co kdo dělá a co bych zrovna mohla dělat taky. Kam bych šla s malou a s čím bysme si hrály, kam bych vyrazila o víkendu s holkama a kam třeba s rodinou. Když jsem viděla na fb fotky holek z nějakých výletů či z aupair meetingů, tak jsem ji moc záviděla a chtěla tam být taky. Když jsem odjížděla, věděla jsem, proč odjíždím. Nechtěla jsem už být aupair a chtěla jsem začít svůj vlastní život. Teď, s odstupem času bych do toho šla znova, jen proto, abych se tam za všema mohla vrátit. Ale vím, že bych za chvilku už zase nemohla bydlet u 'cizích' lidí.

Má to svá pro i proti. Život u USA mi chybí, nejvíc všichni koho, jsem poznala. Ale na druhou stranu si říkám, že holky, který jsem tam poznala a budou končit příští rok mají všechno teprve před sebou a já jim návrat do skutečnýho života vůbec nezávidím. Jsem ráda, že toto už mám za sebou. Nejhorší je hledání si práce. Já jsem po měsíci, co jsem byla doma nastoupila do Student Agency prodávat zájezdy (brigádně). Byla jsem tam dva měsíce. Děkuji, SA nikdy více. Poznala jsem tam výborný lidi, ale práce to byla hrozná. Od deviti do šesti sedět u počítače a nahánět lidi, aby si koupili zájezd. Navíc objednávek moc nebylo a brigádníků nás tam bylo požehnaně, takže většinou nebylo co dělat.

Po odchodu jsem hledala dál. Mohla jsem nastoupit jako recepční do casina (na noc), byla jsem na pohovoru v agentuře Jobing, která se tváří jako reklamní agentura a nabízí pozici Administrativní pracovnice, ale ve skutečnosti jde o nabídku 'výhodného' tarifu od Vodafonu. Ano, otravovat lidi na ulici! Koncem června se na mě usmálo šěstí a byla jsem pozvaná na dva pohovory. První byla firma 2K (zabývají se vývojem počítačových her), pozice recepční a druhá byla anglická firma DSG international. V obou případech jsem se dostala do druhého kola. Ovšem z 2K mi to volali až potom, co jsem do DSG nastoupila. Jsem tam už skoro dva měsíce :-)

Jde o anglickou firmu a jsem v anglickém týmu, takže veškerá komunikace v angličtině, což je super. V našem týmu jsme teda jenom češi, ale komunikujeme s anglickýma obchodama, popř. zákazníkama. Řešíme finanční smlouvy, nesrovnalosti v pokladnách, v bance... Zatím jsem spokojená.

Jinak jsem se právě s přítelem přestěhovala do nového podnájmu. Od dubna jsme bydleli v Brně v takovým provizorním bytě, kde jsem si ani všechno nevybalila. Teď jsme už teda jinde a vypadá to, že tu nějakej čas zůstanem. Dneska mi zbývá vybalit poslední kufr, kde mám hlavně vzpomínky z USA, takže se to vybalování určitě protáhne.

S rodinou jsem stále v kontaktu a doufám, že se za nima budu moct příští rok podívat. Malá strašně vyrostla a má dlouhý vlásky:

Toliko k aktualizaci a já se zase ozvu, až bude víc novinek. papa
 


Komentáře

1 Ája Ája | Web | 30. srpna 2011 v 11:44 | Reagovat

Jéé, závidím..  Hodně štěstí v životě ;-)

2 Kate Kate | 14. října 2011 v 3:42 | Reagovat

Krásné fotky!! Nostalgické! Přeju hodně štěstí do života:o)

3 Lů | 28. října 2011 v 20:54 | Reagovat

Děkuji holky :-)

4 Katrin Katrin | Web | 17. září 2012 v 20:24 | Reagovat

Malá vypadá roztomile, ale spíš to byl malý čertík, co?
Btw. suprové fotky z Kanady, závist :)

5 Petra Petra | 29. dubna 2013 v 13:01 | Reagovat

Tak mi chybí tvoje články :-( Musím začít číst blog od začátku :D
Byla jsi na návštěvě u rodinky jak jsi psala? :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama