Pondělí - poslední pracovní den

1. března 2011 v 1:06 | Lů
Tak mám za sebou poslední pracovní den. Moc jsem toho ale nenapracovala, protože jsem fungovala jako dozor.

Vše probíhalo dá se říct dobře. Ráno měla malá Kindermusik, tak jsme jely tam. Normálně jsem tam chodila s ní ve čtvrtek, ale abych to mohla Oriane ukázat, tak jsem tento týden přehodila na pondělí. Moc se mně tam nelíbilo, ta čtvrteční hodina je mnohem lepší. A hlavně malou to tam taky moc nebavilo. Nevadí, na ukázku stačilo. Pak si malá schrupla, všechny jsme se společně naobědvaly a nechala jsem ty dvě si odpoledne hrát bez zasahování. Seděla jsem teda tady u stolu a dokončovala můj dárek na rozloučenou. Malá za mnou občas přišla, tak jsem ji něco ukázala nebo jsme si trošku 'povykládaly' a zase jsem ji poslala si hrát s Oriane. Šlo jim to výborně a podle malé hlasitýho smíchu měly určitě i zábavu.

Odpoledne jsme pak šly do knihovny, kde si malá zase hrála a nechala jsem Oriane, ať na ni dohlíží. To šlo taky dobře. Já jsem si zatím našla nějaký průvodcovský knížky po Los Angeles a Kalifornii. Výlet se blíží!!!

Jediný, čeho se trošku obávám je jídlo. Ale řekla jsem i Karen a ta říkala, že ji na prvních pár dnů napíše, co malé dát na oběd. Já jsem ji taky napsala na papír kdy zhruba malá jí a co mívá na svačiny a taky jsem ji ukázala dvě kuchařky s receptama pro děti. Věřím, že to zvládne a nenechá ji hladem.

Hlavně taky se bude určitě cítit líp, když tady bude s malou sama a nebude ji nikdo sledovat. Zítra už na to bude sama. Dopoledne sice budu ještě doma, ale před dvanáctou jdu na nehty (poukázka od Vánoc). Pak se tady na chvilku zastavím a o půl 3 jdu ještě naposledy na čaj a hlavně splknout a rozloučit se s Fionou. Jo, a taky si budu muset nachystat věci do Kalifornie. Juchůůů!!!
 


Komentáře

1 malinkaholcinaa malinkaholcinaa | Web | 1. března 2011 v 1:13 | Reagovat

Ahoj na mém blogu pravě vypukla velka soutěž hadej, hadej .. Tak se přidej a pojd se podívat :) děkuju
http://malinkaholcinaa.blog.cz/
Děkuju :)

A další zajímavé články čekujte ;)

2 Katy Katy | 1. března 2011 v 15:59 | Reagovat

Užij si Kalifornii ;-)  :-)

3 Lů | 1. března 2011 v 16:11 | Reagovat

[2]: Děkuji :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama