Na cestě 4.3.

9. března 2011 v 7:03 | Lů
V pátek jsme kolem 7:30 vyrazily na jih. Jistě, že jsme zase nestihly odbočit (tentokrát já) tak, jak říkala GPS, takže jsme se pět projely přes Golden Gate Bridge. A opět se vyplatilo. Ráno totiž nebyla žádná mlha, tak jsme si most vyfotily v celé jeho kráse. Na zpáteční cestě jsme zjistily, že jsme ve čtvrtek nezaplatily poplatek 6 dolarů za projetí. Tak nám paní vysvětlila, že nám přijde pokuta na 25 plus těch šest dolarů. A prý si společnost, která nám půjčila auto taky může něco přihodit. Ale nepřihodili, při vrácení auta jsme tam měly jen těch 31 jako extra.

Ze San Francisca jsme jely směr Santa Cruz po dálnici kolem Pacifiku (tedy Tichý oceán). Moc krásná jízda to byla. Skoro žádný auta a výhled na pobřeží. 2x jsme zastavily a fotily. Po hodině jsme se dostaly do Santa Cruz, ale nic zajímavýho tam nebylo, tak jsme pokračovaly dál. Po poledni bylo potřeba nabrat benzín a taky byl hlad. Sjely jsme z dálnice do dosti malé vesničky uprostřed ničeho. Vypadalo to tam, jakoby se zastavil čas. No ale měli benzínku i mexickou restauraci. Po obědě jsme se vystřídaly v řízení a pokračovaly v cestě, která byla docela nudná, po dálnici, nic zajímavýho.

Někdy po šesté jsme se dostaly do Malibu, ale už bylo po západu slunce a dost rychle se stmívalo a začínala být zima. Taky jsme byly unavený z celodenního sezení v autě, takže jsem zase sedla za volant já a jely jsme do hotelu, do centra Los Angeles...


Pokračování zítra, teď už mám před sebou poslední noc v USA.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama