Los Angeles 5.-6.3.

9. března 2011 v 13:39 | Lů
Po šesti hodinách spánku (jsem ráda, aspoň budu spát v letadle) pokračujeme.

V sobotu dopoledne jsme jely na pláž do Huntingtonu. je proslavená surfařema a taky jich tam bylo! Kromě nich i spousta hráčů volejbalu. A sluníčko svítilo . Na 14:30 jsme si objednaly výlet na pozorování velryb v Newport Beach. Našla jsem 50% slevu, takže jen za $15 :-). Měly jsme štěstí a velrybu viděly. Byla sice dost v dálce, ale i to se počítá a podařilo se mi vyfotit ocas. Taky jsme viděly spoustu delfínů. Celej ten výlet trval nějaký 3 hodiny, tak jsme pak vyrazily zase směr hotel. Hodinová cesta během které jsem vystřídala 4 nebo 5 různých dálnic. Velmi jsem si oddychla, když jsem sjela z té poslední. Naštěstí jsme nenarazily na nějak moc šílený řidiče. Ale i tak, v některých místech bylo až 7 pruhů - jedním směrem!

Na neděli jsme objednaly výlet po LA. Měly jsme zase jednou velký štěstí a ušetřily spoustu peněz. Objednaly jsme si výlet na půl dne za $96 (dohromady a ještě to bylo se slevou $10 každá). No a pán nám potom řekl, že nás musí upgradovat na lepší, delší (3/4 dne) a dražší výlet kvůli pozici našeho hotelu. Tento výlet normálně stál 78 dolarů pro jednu osobu, ale my jsme nic připlácet nemusely. To je co? :-)

Nejdřív bylo na programu BelAir a obrovský domy slavných osobností. Viděla jsem dům Leonarda DiCapria, Michaela Douglese a Catherin-Zeta Jones, Jennifer Aniston, Michaela Jacksona atd. Zastavili jsme u značky Beverly Hills a pokračovali na Rodeo Drive. Většina obchodů byla v neděli zavřená, takže jsem si nic nekoupila . Pak jsme zastavili na oběd - Farmer's Market. Po obědě jsme vyjeli po Mulholland Drive a vyfotili si Hollywood nápis. A pak dolů do Hollywoodu, Walk of Fame s hvězdama na chodníku, Kodak divadlo (tam se předávají Oscaři) a hlavně spousta lidí. Pár známých jmén jsem na hvězdách našla, ale je jich tam tolik, že by člověk potřeboval celej den, aby to prošel. A my jsme měli jen hodinu a to jsem taky potřebovala nakoupit suvenýry.

Poslední zastávkou bylo Universal Studio. To jsme ale omrkly jen z venku a prošly pár obchodů. Dovnitř to je na další výlet a něco přes 100 dolarů. Ale až pojedu příště do LA, tak bych se tam chtěla podívat :-)

Zpátky na hotel jsme se dostaly kolem sedmé. Výbornej výlet to byl!
 


Komentáře

1 bubacek bubacek | 9. března 2011 v 15:09 | Reagovat

Vidělas asponˇjednu z nejslavnějších hvězd Los bubakos?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama