Jste chytřejší než Madison?

9. února 2011 v 3:18 | Lů
Dneska nás všechny velmi překvapilo, jak je malá chytrá. Chytřejší než rodiče, ale rozhodně ne chytřejší než Lů. Ta na její triky totiž přišla!

Už několik měsíců dostává malá dudlík jen když jde spinkat. To znamená, že se nechává v postýlce a když se malá vzbudí, tak ho tam většinou bez protestů nechá. Když se Madison chce spinkat, tak si řekne. Já jsem si minulý týden začala všímat toho, že si říká o spaní, ikdyž vím, že se jí nemůže chtít (nebyla dostatečně dlouho vzhůru). Nebo si řekne o spaní a když ji dám do postýlky, tak dá dudlík do pusy a pak si tam hraje.

Ráno a večer dostává mlíko ve flašce (s dudlíkem). Ze začátku, když jsme vyřadili odpolední mliko, tak občas ještě dostala trochu do hrníčku, ale nikdy toho moc nevypila. Takže když si přes den řekne o mliko, tak řeknu, že nemáme a pokud má hlad, tak ji samozřejmě dám něco místo toho. Dneska před večeří si pořád žádala o mliko, tak ji nakonec Karen dala trošku do hrníčku, ale věděly jsme, že to nebude chtít. A taky že ne.

Zůstala jsem dneska s nima trochu dýl dole a kolem sedmé si malá opět začala říkat o mliko (o půl sedmé jsme dojedli večeři a měla hodně). Karen říkala, že to udělala i včera, ale pak ho vůbec nepila. No ale když malá prosila, tak ji ho šla udělat. Malá dostala flašku a cucala si dudlík (flaška nenahnutá). A v tom mi to došlo. Žádá si jít spinkat nebo mlíko jenom proto, aby si mohla dudlat. Chytré to dítko . A já jsem byla pochávlena, že jsem na to přišla. 

Všichni jsme měli z mého objevu radost. Všichni vlastně ne. Madison tímto začali dny a noci bez dudlíku, tak uvidíme, kdo se vyspí. 
 


Komentáře

1 Mari Mari | 9. února 2011 v 12:24 | Reagovat

:-D No jo děti jsou vyčůrané :-D Jinak Domča už je od soboty bez dudu a světe div se, dnes spal celou noc ve své postýlce a teď usnul asi za 2 min co jsem ho tam dala, jindy mu to trvalo i hodinu 8-O

2 Mari Mari | 9. února 2011 v 12:25 | Reagovat

Jo a jinak já jsem to věděla hnedka jak jsem to četla, takže jsem chytřejší než Madison, ale to jen proto, že Domča dělal něco podobného :-D  8-)

3 Lů | Web | 12. února 2011 v 1:44 | Reagovat

My to zvládáme docela dobře. Malá si přestala říkat o spaní (proč asi?), takže teď už spinká přes den jen jednou. A trvá ji to tak 10 minut usnout. Akorát tam teď musím s ní stát a počkat až usne. Když měla dudlík, tak si dudlala a nevadilo jí, že je sama :-)
Vyčůrané děti jsou, člevěk se až diví, v tomto věku 8-O

4 Cirky Cirky | 14. února 2011 v 9:25 | Reagovat

Taky mě to hned napadlo, že to bude dudlíkem :-), synovec dělá to samé, potvůrka ;-)
Tak hlavně že je to 10minut bez breku a vztekání!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama