Moje Vánoce

5. ledna 2011 v 2:03 | Lů
Sice už je to nějakej ten týden od Vánoc, ale vzhledem k tomu, že jsem byla pryč, nebylo kdy napsat o mých amerických Vánocích.

V pátek večer 24.12. se sešla celá rodina u Paulovýho bráchy. Už jsem se myslím zmínila o tom, že se střídají v hostování. My jsme měli Thanskgiving, Debbie a Kahuna podzimní a zimní narozeniny, Dave a Lisa Vánoce atd.

Myslela jsem, že bude nějaká speciální vánoční večeře, ale nee. Měli jsme jehněčí plátky (ty nikomu moc nechutnaly) a hovězí, který bylo na moje poměry dost červený. K tomu brambory a nějaká ta zelenina. Po večeři se šli rozdávat a rozbalovat dárky. Trvalo to docela dlouho, protože dětí bylo 8 a v rozbalování se střídali (pěkně jeden po druhým). Já jsem dostala dvě maličkosti - knížku s názvem The 12 Days of Christmas in Michigan. Je to pro děti, ale je to pěkně napsaný a člověk se tak dozví o Michiganu. Většinu jsem věděla . A to druhý byl obtisk ruky Madison do nějakýho moduritu. To se mi moc líbí.

V sobotu ráno jsme si rozbalili dárky u nás doma. Mimo jiné jsem dostala tričko s dlouhým, bundu, dvd a dárkový poukázky (jednu na mani a pedi a jednu do Starbucks). Vůbec jsem tolik dárků nečekala. No něco z toho byly jen drobnosti (oni říkají) v punčošce.

Moje dárky měly taky úspěch, tak jsem byla ráda.

Do Vánoc jsem přidala ještě nějaký fotky. 
 


Komentáře

1 Milča Milča | Web | 5. ledna 2011 v 12:56 | Reagovat

Tak hlavně že sis Vánoce užila :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama