Co jsem komu udělala?!

7. ledna 2011 v 2:29 | Lů
To bylo teda odpoledne!

Prala jsem malé prádlo (mám to v popisu práce). Pračka doprala, tak já že to nahážu do sušičky, ale na všem tom oblečení bylo cosi bílýho, takový rosolovitý drobky. Říkám si, co to je? Kouknu do pračky a tam u okraje je jakejsi bílej rosolovitej humus, docela dost toho bylo. Tak jsem to setřela a prádlo znovu vyprala - vymáchala se tomu asi česky říká (cyklus rinse). Ať jsem přemýšlela, jak jsem přemýšlela nemohla jsem přijít na to, co to bylo. Pračka doprala, prádlo jsem hodila do sušičky a sušilo se. Když dosušilo, začnu prádlo vytahovat. A co nenajdu? Plínku! Ne látkovou, klasickou jednorázovou, co má malá na čůrání a kakání. Tak už vím, co bylo to gelový nechutný - vypraná plínka. Netuším, jak se tam dostala. Nevím, jestli byla použitá. Ani to vědět nechci, ale řekla bych že ne.

Tím má smůla však neskončila.

Malá má takovýho medvidka na sezení. Je to jako její sedačka. Látkovej medvídek a uvnitř spousta miniaturních polystyrénových kuliček (jak jsem dnes večer zjistila). Takže jsem se rozhodla toho medvídka vyprat, už začínal být víc špinavej než čistej. Cedulka říká perte na třicitku a sušte při nízké teplotě. Stupně tady na pračce nemáme, ale dala jsem to na nějakej jemnej cyklus. Vše v pořádku. Následovala sušička, kde jsem navolila nízkou teplotu. Neměla bych taky zapomenout se zmínit, že jsem s medvídkem prala i Madison prostěradlo, povlak na přebalovací podložku a deku. Žádný klasický hlatký látky, ale teplý prostěradlo a ten povlak a lehce chlupatá deka.

Takže, otevřu sušičku a co tam? Spousta malých bílých kuliček!!! Myslela jsem, že mě trefí. Samozřejmě to bylo nalepený na tom ostatním prádle a dost špatně se to odstraňovalo, protože se lepily i na ruce. Nicméně jsem to obrala, kuličky ze sušičky vysála a medvídka zašila. Bylo tam lehce vydřený místo se dvěma dírkama.

Ponaučení? Lů, když to dělat nemusíš, tak to nedělej! 
Ale ten medvídek už toho měl za sebou opravdu hodně, potřeboval to.
 


Komentáře

1 Mari Mari | 7. ledna 2011 v 13:21 | Reagovat

:-D  :-D tomu se říká, den blbec :-D

2 Lenka Lenka | 8. ledna 2011 v 19:15 | Reagovat

jejda :-(

Lů, na jak dlouho tam seš? budeš si pobyt prodlužovat na dva roky?

3 Lů | Web | 9. ledna 2011 v 0:42 | Reagovat

[2]: Leni, prodlužovat nebudu. Na začátku března se vracím domů.

4 Cirky Cirky | 17. ledna 2011 v 8:02 | Reagovat

No tak jsem čekala, že toho bude více, ale pravda, i tohle stačí na nasr...! Ale zase má Madison čistého medvídka, hmm? ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama