Million Dollar Money Drop

23. prosince 2010 v 17:49 | Lů
Tento týden dávají v televizi dost dobrou soutěž. Je to jen tento týden před Vánocema. První díl (dvě hodiny) byl v pondělí. Úterý a středa po hodině a dneska je závěrečný douhodinový díl.

A o co jde?

Vždycky hraje pár (manželé). Dostanou milion dolarů ve dvacetitisícových balíčkách. Musí správně odpovědět na 7 otázek a to tímto způsobem. První tři otázky mají 4 možnosti a časový limit 60 sekund. Další tři otázky mají 3 možnosti odpovědi a o něco delší časový limit. Pokud se dostanete do sedmýho kola, tak tam jsou na výběr jen dvě odpovědi a není časovej limit. V každým kole musí soutěžící vsadit všechny peníze a jedna odpověď musí zůstat prázdná. Tzn. První kolo máte milión dolarů můžete vsadit všechno na jednu odpověď, pokud jste si jistí nebo to rozdělit na dvě, tři hromádky a čtvrtou odpověď nechat prázdnou. V posledním kole musíte všechny peníze (to co vám po 6 kolech zbylo) vsadit na jednu jedinou odpověď. Ty peníze se pokládají na takovej pult, každá odpověď má vyhraničený prostor. Pod nesprávnýma odpovědima se propadne dno a s tím i vsazený peníze. Jo a otázku si soutěžící vybírají ze dvou kategorií....


V jednom hodinovým díle soutěží jeden pár. A teprve včera večer se dostali do posledního, sedmýho kola. Jinak ti předtím všechny peníze prohráli.

Některý otázky:
- Pod kterýma číslama na mobilním telefonu byste vyťukali jméno zpěváka skupiny U2 (to byla první otázka v pondělí, vsadili všechno na 2666 a šli do dalšího kola s miliónem)
- Podle nějakýho průzkumu, kolik párů bot má průměrná americká žena? Možnosti 9, 19, 29, 39. Správně bylo 19 (nejsem americká žena ).
- Opět podle průzkumu, jaký jsou nejpopulárnější cereálie ke snídani v Americe. Odpověď Cheerios.
- Co bylo první v obchodech: počítač Macintosh, Walkman nebo přílepky. Tady soutěžící dost prodělali. Chlap si byl jistej přílepkama a dal tam $800.000, manželka ho nepřesvědčila o walkmanu, ale dala tam pro jistotu $80.000. Samozřejmě žena měla pravdu. V dalším kole přišli ale i o těch 80.000.
- Jaký je (podle průzkumu) nejpoužívanější heslo: Password, 123456 neto Iloveyou. Této dvojci jsem hodně fandila a taky jim to hodně šlo. Tuto otázku dostali v šestým kole a měli přes půl miliónu. Byli si oba 100% jistí, že to je Password. Já jsem si to taky myslela. Všechno ztratili a skončili. Správná odpověď byla 123456.

Včerejší otázka v sedmým kole byla: Kdo si v US Box Office vydělal víc peněz Ben Affleck nebo Matt Damon. To si myslím, že bylo docela jednoduchý (pokud znáte filmy). Vyhráli $240.000. Vyhráli byste taky?
 


Komentáře

1 michaellelove michaellelove | Web | 23. prosince 2010 v 17:57 | Reagovat

Nechceš se přihlásit do Vyhraj to? http://michaellelove.blog.cz/1012/vyhraj-to kdyžtak tady:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama