24 hodin v Columbus, Ohio

21. prosince 2010 v 2:53 | Lů
Návštěva rodiny Karen byla řekla bych velmi příjemná a bavila jsem se. Vyjeli jsme v sobotu kolem deváté a na místo jsme se dostali někdy před jednou. Odpoledne jsem strávila s dětma (Eathan 9 a Alexis 7), hráli jsme wii. Potom se k nám přidal i jejich taťka (Michael, brácha Karen). On je hodně blázen do hraní her a samozřejmě chce vyhrát. Když jsem tam byla poprvé, tak jsem ho porazila v bowlingu (taky na wii) a hodně dlouho to rozdýchával ....


Takže jsme si zahráli nejdřív jen já a Eathan bowling - 2x a každej vyhrál jednou, pak mi ukázal basketball a ping pong a pak jsme hráli všichni čtyři tenis vždycky dva a dva proti sobě (čtyřhra se tomu myslím říká). A pak mi ukázali úplně nejlepší hru Just dance, kde musíte dělat stejný pohyby, co dělá postavička na obrazovce. Jenomže oni už to samozřejmě znají ty kroky, ale i tak musím říct, že mi to šlo a jednu písničku jsem byla dokonce první. Zatancovala si i Karen a manželka Michaela. To byla fakt sranda a i se člověk zapotil.

Pak jsme si rozbalili dárky. Dostala jsem nějaký oblečení a nejvíc se mně líbí červený tílko s nápisem I (srdíčko) Santa. To si obleču na Štědrý den (teda 25. - jejich Štědrý den). A od koho jsem to dostala? Od Madison

Moc dobrou večeři jsme měli - kuřecí roládu se sýrem a špěnátem přelitý šťávkou se žampiónama, brambory a asparágus. Fakt mňamka.

Večer jsme si ještě s Alexis zahráli jednu dětskou hru. To byla taky sranda. Hrálo nás 6, každej dostal na hlavu čelenku a na ní kartičku s obrázkem, kterej neviděl. Ostatní ho viděli a každej musel ptaním se ostatních zjistit, co má na svým obrázku. Já jsem byla pomeranč a žirafa.

V neděli ráno jsme se nasnídali a ještě zatancovali (já, Eathan, Alexis a Michael) 2 písničky z Just Dance 2. Michael si to totiž přál k Vánocům a dostal od Karen. Tak jsme to vyzkoušeli a musím říct, že to je ještě lepší než jednička (ale to už tak bývá) a je škoda, že jsme neměli víc času. Oni totiž letěli po obědě na Floridy a my jsme před jedenáctou jeli směr domů.

Do Vánoc jsem přidala dvě fotky výzdoby, co jsem včera vyfotila, když jsme s Gigi trošku zabloudily 
 


Komentáře

1 Mari Mari | 21. prosince 2010 v 17:43 | Reagovat

Tak pak dej fotku v tričku co ti dala Madison :-)

2 Lů | Web | 23. prosince 2010 v 5:01 | Reagovat

Jj, to určitě dám ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama