Hurááá je tu Halloween

31. října 2010 v 20:33 | Lů |  Téma týdne
Musím teda říct, že co jsem zjistila, tak Halloween je v usa velmi populární svátek. Spousta akcí, hlavně pro děti, ale i dospělý si dají práci vymyslet kostým a jít v něm ven. V pátek a včera večer bylo k vidění množství více či méně šílených nápadů za co se oblíknout. A to ještě nevím, co mě čeká dneska večer.


Včera jsem šla s holkama na párty u kamarádů kamarádky moji kamarádky Gigi
Co jsem viděla: doktorku, indiána, Piccasa, kočku, Cleopatru, vikinga, holku jako kluka, některý postavy jsem ani tušení neměla, co nebo kdo měli být. Dobrým nápadem bylo jít jako Facebook. Ano správně, dneska už může jít člověk úplně za cokoliv. Dokonce Paul a Karen byli na party v pátek a říkali, že jedni jejich známí šli jako Ropná skvrna v Mexickém zálivu a takovej ten automat, jak tam hodíte peníze a je tam ta pohyblivá ruka, kterou si namíříte na plyšáka, kterýho chcete vytáhnout a při hodně velkým štestí se vám to podaří. Většinou ale ne, že? Tak jeden pán šel jako toto. Bohužel ho ale nevyfotili Nápadům se teda určitě meze nekladou a jestli se zadaří a budu tady ještě aspoň jeden Halloween, tak určitě budu kreativnější než pirátka.

V sobotu odpoledne jsem šla ještě s rodinou na jednu halloweenskou akci. To byla taky událost. Pořádali to zase jedni známí od Karen a Paula. Vtipný na tom bylo to, že jsme nejdřív nebyli vůbec pozvaní a když se karen dozvěděla, že mají akci a nepozvali Madison (bylo to pro děti), tak si s ní začala nenápadně dopisovat emailama, až ji paní pozvala. Proč jsme tam chtěli jít bylo, abych se podívala na barák, ve kterým bydlí. Prý je to palác. Majitel (66 let) je milionář (dolarový ) a s jeho mladou ženou mají dvojčata, kterým je asi rok a půl. Tak ta akce byla pro ně. Jenomže zrada. Den před tím se Karen dozvěděla, že to je venku, takže jsem jejich palác neviděla.

Akce to ovšem byla ohromná, vzhledem k tomu, že to bylo pro dva malý kluky. Nemám ani tušení, kolik tam bylo lidí, ale řekla bych, že aspoň takových 25, 30 rodin. Nechyběla malá farma se zvířátkama pro děti, prolízačky, občerstvení, dýdžej, balónky, soutěže pro děti a samozřejmě dýně, dýně, dýně.

Foto hned přidám jak z dětské akce, tak z moji párty. Od tam zatím moc fotek nemám. Bude víc, jen co se ke mně dostanou od Gi z foťáku.

Dneska je teda hlavní večer, tak půjdu s malou na chvilku žádat od lidí sladkosti 'Trick or Treat'.

Na Halloween se tady začali chystat začátkem října. Jsem ráda, že den D nastal a bude se konečně zase mluvit i o něčem jiným. Už se začaly prodávat vánoční ozdoby!!! a to nás ještě čeká Den díkůvzdání.
 


Komentáře

1 Mari Mari | 1. listopadu 2010 v 12:15 | Reagovat

No teda.... jo a lů prosím tě jak vypadal ten převlek Facebook??, příště běž za ICQ :-D  :-D  :-D

2 Lů | Web | 1. listopadu 2010 v 15:10 | Reagovat

[1]: Je tam na fotce.Sice to není moc dobře vidět, ale měl kolem krku cedulu, která vypadala jako profilová stránka na fb a lidi mu tam psali vzkazy jako na zeď.

3 Mari Mari | 1. listopadu 2010 v 17:44 | Reagovat

Aha už sem si všimla :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama