Halloween se blíží

14. října 2010 v 3:00 | Lů
Od neděle za dva týdny bude Halloween, ale přípravy a různý akce už začaly. Minulou sobotu byla akce na vyřezávání dýně, kde si každej (kdo zaplatil) mohl vyřezat svou dýni. Tak jsme tam s Gigi šly. Bylo to do čtyř. Nemohly jsme to najít, protože tam byla uzavřená silnice a přijely jsme v kolik? V 15:59! Takže jsme to prošvihly. Ale ještě budu mít šanci si svou dýni vyřezat.

Nafotila jsem tam nějaký výtvory. Musím říct, že jich teda bylo hodně. Pak jsme se tam vrátily ještě večer, když byly dýně rozsvícený. To bylo moc pěkný.

Mě čeká v rámci Halloweenu AuPair meeting (máme každý měsíc sraz a naše organizátorka vždycky vymyslí nějakou zábavu) - můžeme přijít v kostýmu, bude soutěž o nejlepší, a taky tam budeme vyřezávat ty dýně (když si ju koupím). A pak jeden večírek tady pořádají kamarádi od Gigi, takže tam jsem byla taky pozvaná a taky je to v kostýmu. Mám naplánovanou čarodejnicu (na kterou se nemusím ani moc maskovat, že? hahaha) a pirátku (kterou ještě musím pořádně dovymyslet, co si obleču). Lynn (teta malé) mně donesla nějaký kostýmy a právě na tu čarodejnicu je jedinej celej a na pirátku tam jsou dobrý doplňky. Takže uvidím, jak to dopadne.

Lidi už si taky začínají vyzdobovat domy. Nejen dýněma, ale různýma strašidlama, pavučinama, pavoukama, duchama atd. Taky nějaký časem vyfotím.
 


Komentáře

1 Mari Mari | 14. října 2010 v 12:59 | Reagovat

Jůůů ty dýně jsou hezkýýýý a tolik O_O tak pak dej fotky těch kostýmů jak v nich budeš vypadat :-D škoda že tady není takový svátek :-( musí to být pěkný. A za co půjde malá? :-)

2 Lů | 16. října 2010 v 2:43 | Reagovat

[1]: Malá má kostým berušky.Myslím, že bude moc roztomilá.Taky vyfotím.

3 bubáček bubáček | 16. října 2010 v 19:01 | Reagovat

Je to pěkné takový svátek. Přemýšlím o zavedení něčeho takového v našich podmínkách.Mám už i název. Ale pozor, ještě není patentován, takže zatím pšššt. Je to HALODOVNITŘ. O_O

4 Andy Andy | 16. října 2010 v 19:52 | Reagovat

Dýně jsou nádherné.Chtěla jsem letos něco takového vytvořit a vyřezat nějaký ksichtik :-D, jenže letošní počasí bylo špatné. Dýně nejsou žádné, tak to skusím příští rok. :-!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama