Baseball

8. září 2010 v 1:01 | Lů
Včera, v pondělí, jsem byla poprvé na baseballu. Kamarádka Yoshimi dostala dva lístky k narozeninám, tak mě pozvala. Dárek k narozeninám jako dobrej, ale když už, tak mohly být mnohem lepší sedadla. Seděly jsme hodně nahoře.


Hráli Detroit Tigers vs Chicago White Sox.
Přišly jsme na začátku druhýho kola a na začátku třetího jsem měla jasno v pravidlech.
Základní hra se hraje na 9 kol. Domácí team má výhodu, že hraje jako poslední. Team, který je na pálce hraje dokud nemá 3 outy. Některý kola byly docela rychlý. Pokud pálkař neodpálí tři dobrý nadhozy je out. Pokud odpálí, ale míček je druhým teamem chytnutý ze vzduchu, je out. Naopak, pokud nadhazovač nadhodí 4 špatný míčky má pálkař volnou metu. To je asi tak vše, co člověk potřebuje vědět.

Ale teda myslela jsem si, že je to trochu záživnější hra. Trvalo to něco kolem 3 hodin a výsledné skóre? Po devíti kolech 4:4. V desátým kole 'Bílý ponožky' daly bod a 'Tygři' nic. 

Hodně hráčů bylo vyoutovaných, protože neodpálili 3 dobrý míčky. Viděla jsem jeden double home run (dva hráči se dostali domů) a jeden, kterej nebyl uznanej. Atmosféra byla dost dobrá, to na tom bylo asi nejlepší. Stadion je obrovskej, úplně jsem koukala, když jsem ho poprvé viděla zevnitř.  

Nevím, nevím, jestli ještě na nějakej baseball dobrovolně půjdu, ale jsem ráda, že jsem aspoň jednou šla.

Několik fotek ve složce Baseball.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama