Červenec 2010

Vodní lyžování

28. července 2010 v 22:21 | Lů |  Videa
Opravdu jsou to jenom krátký videa a víc času se připravuju než lyžuju, ale zkusila jsem.

Lyžování poprvé. Toto je asi třetí pokus.Lyžování podruhé. Toto byl můj první pokus ten den. A jak už jsem psala, řidič zpomalil, až se mě z toho lyže vyzuly


A druhý pokus toho dne, pak už to šlo hůř a hůř.


Up North foto

27. července 2010 v 3:59 | Lů
Fotky jsem přidala do složky Up North.
Ještě budou videa s mým vodním lyžováním (nebo spíš padáním) pro zasmání. Přidám zítra.

Up North podruhé (17.-24.7.2010)

27. července 2010 v 3:22 | Lů
Rodinná dovolená je za mnou. Přežila jsem .
Celý týden jsme strávili u jezera Torch. Četla jsem, že je to třetí nejkrásnější jezero světa (hned po jezeře v Kanadě a ve Švýcarsku). Musím říct, že na tom něco bude. Voda byla nádherná, modrá, čistá, průhledná a trochu studená.


Golf

13. července 2010 v 1:56 | Lů
V pátek 9. 7. 2010 jsem byl hrát poprvé opravdovej golf. Musím přiznat, že mně to moc nešlo, ale pár míčků jsem odpálila a po několika pokusech dokonce i do jamky dostala. Sestava byla následující: Team 1 - Karen a Debbie (její švagrová), Team 2 - já a Fiona. Ani jedna z nich není profesionální hráčka, jednou za rok se sejdou a jdou ze srandy hrát. Alkohol samozřejmě nesmí chybět. A vzhledem k tomu, že jsme byly hodně pomalý, tak z deviti jamek jsme hrály jen 5 nebo 6 a to ještě takovým stylem, že vždycky kdo odpálil míček nejdál, tak z toho místa jsme všechny pokračovaly. Jinak bysme tam byly myslím ještě dneska.

Snažila jsem se o nějaký video, ale moc to nevyšlo. Jedno vypadalo dobře, jak se chystám na první úder, ale těsně než jsem míček odpálila Fiona to vypla. Taky mě natáčela, jak řídím to autíčko, ale nic nenatočila . Mimochodem to řízení mě bavilo ze všeho nejvíc.

Mám aspoň nějaký fotky.

V pátek už jedeme pryč, na sever a vracíme se až 24. 7.

Rodeo

5. července 2010 v 23:42 | Lů |  Videa

Kovboj na býkovi.


Děti na ovcích. První má 4 roky, druhá 7.Pokus o skolení býka.


JJ Ranch (3.-5.7.2010)

5. července 2010 v 23:39 | Lů
Ranč teda nic moc. Docela pusto a prázdno tam bylo. Nejlepší byl aquapark. Taky jsme se jeli podívat k Michiganskýmu jezeru. V sobotu večer jsme šli na rodeo. To bylo docela zajímavý, dokud nezačali na divokých ovcích jezdit děti. Malý kovbojky a jeden kovboj. Nejmladší měla DVA!!! roky, nejstarší sedm. Jak velcí kovbojové na býcích, tak malý kovbojky na ovcích ale hned po pár metrech spadli. Úplně nejhorší byl pohled na zvířecí farmu, o kterou se asi nikdo moc nestaral. Pár chudých zvířat na malém prostoru a bylo by potřeba, aby jim tam někdo uklidil. Fakt mně bylo těch zvířátek líto .