Las Vegas (9.-12.6.2010)

14. června 2010 v 2:19 | Lů
Říká se: "What happens in Vegas stays in Vegas" - "Co se stane ve Vegas, zůstane ve Vegas" a je to fakt. Ale popořádku....
Karen a Hank (její kolega z práce) jeli do Vegas na pracovní konferenci. Já a Fiona (kamarádka Karen) jsme se k nim přidaly. Já a Karen jsme přiletěly jako poslední ve středu večer kolem deváté Las Vegasskýho času (o 3 hodiny míň, než v Detroitu). A jak už to ve Vegas bývá, alkohol teče proudem, takže jsme hned začali. Vodka a redbull na cestu a šlo se do casina (Bellagio). Nehrála jsem, byla jsem samozřejmě ze všeho vyvalená . Nakonec jsme šli do jednoho klubu v casinu a trochu si zatancovali. Spát se šlo ve tři (tzn. pro nás to bylo jakoby v šest ráno).


Ve čtvrtek jsme trošku pochodili, ale je fakt, že přes den toho moc k vidění není (kromě spousty lidí). A večer jsme šli do jednoho klubu v 55. patře. Od tam byl výhled na celý Vegas. Spát se šlo opět kolem třetí. Ten den jsem zkusila automaty, pro srandu. Nejdřív jsem měla štěstí a jak to tak bývá, tak člověk chce víc a pak se nedaří a pořád to zkouší. Tak jsem prohrála 50 dolarů. Říkám si no ale tak co. Zkusila jsem. Je mi úplně jasný, jak rychle může být člověk na tom závislej.

V pátek byl náš poslední den a noc (zpáteční let byl v sobotu ráno). Dopoledne jsem šla trošku nakupovat a na odpoledne si zaplatila výlet helikoptérou do Grand Canyonu. To teda byl opravdu zážitek. S piknikem a šampaňským v kaňonu. Během toho, co já jsem si užívala výlet, Karen a Fiona zjistily, že naše letecká společnost si naplánovala od soboty stávkovat. Nic nebylo jistý a nevěděly jsme jestli v sobotu ráno odletíme nebo ne. K a F zkoušely radši najít jiný let, ale všechno bylo kolem 900 dolarů!!! Pak se podařilo najít poslední 3 místa (bylo to pro nás tři, Hank letěl s jinou společností) v sobotním nočním letu za 300. Tak nám je 24 hodin drželi, než jsme si byly úplně jistý, že náš let je zrušenej (ve čtyři hodiny v sobotu ráno).
Ten večer jsem chtěla vidět nějaký show, co byly zadarmo, ale samozřejmě jsem měla obrovský štěstí a zrovna byl hroznej vítr, takže bylo všechno zrušený . Ten den jsem vůbec nehrála a říkala si, že to nechám náhodě, pokud zůstaneme i v sobotu, tak to je ten den, kdy vsadím na mé číslo, který jsem měla v hlavě od toho, co jsme tam přijeli. Akorát jsem čekala na správný okamžik.

V sobotu jsem šla ještě s Fionou se podívat na pyramidu a večer jsme si daly už i s Karen nějaký Martini. A pak byl čas jít na ruletu. Prošly jsme kolem jednoho stolu a Karen říká, jestli tam chci jít, ale to nebyl ten správnej. Šla jsem k druhýmu, na nic nečekala proměnila nějaký žetony, vsadila na 'moje' číslo a světe div se, ono to vyšlo. Normální zázrak. Neuvěřitelný. Pak už mě jen štvalo (a pořád trochu štve), že jsem tam nedala víc. 425 dolarů je ale taky dobrá výhra. Shrábla jsem žetony a šla je proměnit. Víc jsem už nehrála. Jeden jedinej moment, jedno jediný číslo a jedna jediná sázka. Nic víc, nic míň. Byla jsem hvězda . Výhra mi tak zaplatila můj výlet do kaňonu a ještě část nové letenky.

Můj výlet do Las Vegas byl super a nikdy nezapomenu. Byla obrovská sranda!!!
PS: Fotky a videa přidám během týdne.
 


Komentáře

1 Mari Mari | 14. června 2010 v 9:40 | Reagovat

No teda Lů, tak výlet do kaňónu to teda závidím ;-) a ta výhra je teda něco [:tired:] Už se těším na fotky :-D

2 bubacek bubacek | 14. června 2010 v 15:13 | Reagovat

Teda Lu to je bomba. Myslim ze se vykaslu na fortuny sazky atd a frnknu do Vegas.Moment kratke zamysleni nad tajnym cislem. a uz to mam nic jineho nez 621 to nemuze byt.To je zname vegasske vyherni numero.A jinak pro priste nikdy nesazej min nez 1000 dolaru na cislo. To je pravidlo milionaru/budoucich/Takze zatim helou Lou :-)

3 Andy Andy | 14. června 2010 v 19:57 | Reagovat

U těch dolaru nezapoměla jsi dopsat nějaké nuly?

4 Andy Andy | 14. června 2010 v 20:16 | Reagovat

Ještě k fotkam: JSOU ÚÚÚŽASNÉ.Málem mě vypadly ty nové čočky, jak jsem koukala O_O O_O O_O

5 Lů | 16. června 2010 v 16:15 | Reagovat

[3]: Aspoň jedna nula mně vypadnou mohla. Ale co už :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama