Japonská restaurace a AuPair meeting

27. dubna 2010 v 4:22 | Lů
Dneska jsem byla s rodinou na večeři v japonské restauraci. Restaurace to ale nebyla jen tak ledajaká, připravují tam jídlo přímo před lidima. Takže jsem měla kameru v ruce a natáčela. Vytvořila jsem video, který je sice trošku delší, ale myslím si, že stojí za to.

Minulý pátek jsem se zúčastnila prvního AuPair meetingu. Tyto bývají každý měsíc, ale minulý měsíc jsem propásla čokoládové odpoledne, protože jsem byla na Floridě. Tento meeting byl u jedné rodiny, která tak přivítala jejich novou AuPair až z Japonska. Od té rodiny to bylo moc pěkný, no ale já bych asi zas až takovou radost neměla, kdyby hned druhý den po mém příjezdu bylo kolem nejen asi 15 AuPairek, ale spousta rodinných příslušníků a sousedů. Řekla bych, že tam bylo takových 40-50 lidí. Přidala jsem jednu fotku - než jsme odešly, tak se nás posledních pár, co tam zůstalo vyfotilo. Třetí zleva je naše koordinátorka.

Jinak to vypadá, že snad už i sem přišlo jaro.

Mám nějaký slabý připojení k internetu, takže mi to video nejde nahrát. Ale zkusím to zítra, teď už se mi chce spát. Tento týden mám náročnej - pondělí až čtvrtek 8:00 až 19:00!!!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama