Blíží se dva měsíce

19. dubna 2010 v 1:23 | Lů
V týdnu už to budou dva měsíce, co jsem tady. Utíká to docela rychle, hlavně proto, že mám pořád co dělat. V týdnu hlídám malou většinou od rána do večera. Občas dá teda docela zabrat. S rodinou nemám stále žádný problémy. Jsou hodní. Dokonce už i u vína došla řeč na to, že by byli rádi, kdybych zůstala i druhý rok. Ale to je ještě hodně daleko.


Plně jsem se zapojila do života Američanů - když se někam potřebuju dostat, sednu do auta. Má to své výhody i nevýhody. Člověk se nemusí spolíhat na jízdní řády, ale nemůže pít. Takže to je tak, že se vždycky domluvíme, kdo řídí (a ten nepije) a ostatní můžou. Příště to zase bude někdo jinej.
Domů se chodí jedině přes garážový vrata. Od předních dveří nemáme ani klíče. Ale co chodím s malou na procházku všimla jsem si, že to tak tady dělá každej.
Taky jsem si vždycky v Anglii říkala, jak ty slečny, když jdou do baru nebo někam, můžou chodit jen v krátkým rukávu a bez ničeho teplýho, když je venku taková zima. No, a dělám to taky, abych se pak o bundu nemusela starat. Ale zase nebyla taková zima, takže se to dalo.

Minulou sobotu jsme byly s holkama v jednom klubu, kde to bylo fajn a taky jsme se seznámily s novýma lidima (jistěže klukama ). Do složky Různé jsem přidala pár fotek.
A v neděli jsme se byly podívat v Afro-americkým muzeu, kde jsem se dozvěděla, jak se Afričtí černoši dostali do Ameriky.

V nejbližší době žádný velký plány na výlety nebo tak nemám. Zatím stejně ani není moc počasí. Včera padalo cosi jako sníh!!! První velký výlet, na který se chystám bude až v polovině května.

V pátek jsem začala hrát na bubny (měla jsem první lekci)
 


Komentáře

1 Mari Mari | 19. dubna 2010 v 11:22 | Reagovat

:-D Lů tak teď sem se teda nasmála :-D ty fotky.... takže ten první černoch je dobrej ale pak teda :-!  :-D No však se tam taky tváříš :-D

2 Mari Mari | 19. dubna 2010 v 11:43 | Reagovat

Lů mamka mě teď říkala že by se ten na první fotce hodil do rodiny :-D moc se ji líbí :-D

3 Lů | 20. dubna 2010 v 23:55 | Reagovat

[2]:A tak by mě zajímalo, ke komu by se do té rodiny hodil :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama