Zprávy z 'domova'

3. března 2010 v 22:22 | Lů
Konečně mám připojení k internetu. Snažili jsme se a snažili až nakonec museli přijít lidi od internetové společnosti a zapojit to
K rodině jsem se teda dostala podle plánů v neděli ráno. Čekali na mě celý natěšení na letišti a hned jsme jeli domů.

Slovo, který popíše můj dojem z jejich domu, je wow. Nebo spíš WOW. Začnu to popisovat, tak jak jsem to viděla já. V přízemí otevřený prostor - obývák, jídelna a kuchyně. Dále pracovna, pokoj rodičů s koupelnou a ještě jeden extra záchod a prádelna. Po schodech nahoru je můj pokoj a koupelna a pokojíček malé, ve kterým zatím ale ani nespí. A z prvního patra po schodech dolů (to jsem vůbec nečekala a byla nejvíc vyvalená) je obrovská místnost s domácím kinem, barem, posezením a trošku posilovna a samozrejmě toaleta. Od tama ještě vedou další dveře do jakýchsi skladových prostor, kde je všehochuť.

Rodina je strašně v pohodě. Pořád se ptají, jestli mi něco nechybí a ať se tady zařídím jako doma. Co se mně líbí je, že nemají žádný formální obědy, večeře. Normálně v obyváku na sedačce, pohoda Můžu samozřejmě jest i u jídelního stolu nebo v kuchyni na barové židličce, ale obyvák je fajn.

V pondělí jsme byly s Karen a malou jenom tady po okolí v obchodech a na oběd v italské restauraci. Večer Karen vařila. Říkala, že teda moc nevaří a že jí to nejde a že spíš vaří Paul a vaří výborně. To, co udělala Karen mi chutnalo - vepřový plátky s nádivkou, zelenina a česnekovej chleba. No, asi to nebylo moc složitý. V úterý jsme jely do Detroitu (okružní jízda autem). Nedá se říct, že je to tam pěkný, ale dá se. Zábava tam určitě je, památky určitě ne. V dálce jsem viděla i Kanadu. Na oběd jsme se zastavily v řecké restauraci a včera večer vařil Paul. Normální špagety s omáčkou.

Celá rodina se se mnou chce seznámit a nemůže se dočkat. Někteří mi hned, jak dostali moje číslo psali uvítací sms. Včera jsem se seznámila s jednou z Paulových sester Debbie, ta byla hodně zvědavá a na všechno se vyptávala. Dneska jsem se seznámila s druhou sestrou, Lynn. Ta byla víc v klidu Další příbuzentstvo a kamarádi mě ještě čekají.

Dneska jsem poprvé řídila. Auto je docela velký, ale automatika je automatika. Myslím, že mi to šlo a i Karen mě chválila Stačí natrénovat parkování a jsem připravená vyrazit sama.
 


Komentáře

1 Cirky Cirky | 15. března 2010 v 18:43 | Reagovat

Ahojky Lů,
tak to je super, že je rodina v pohodě. Moc jsem Ti to přála...ta společenská místnost (s tím kinem atd.) je určitě velmi příjemná. Doufám, že ji můžeš taky používat ;-)? Tak si to tam užívej a piš a piš! 8-)

2 Lů | 15. března 2010 v 22:03 | Reagovat

[1]: Ano, společenskou místnost můžu taky používat. Můžu si přivést kamarád(k)y a mít večírek....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama