Měsíc v USA

22. března 2010 v 14:50 | Lů
Utíká to, utíká a jsem tady měsíc. Asi to hlavně uteklo kvůli tomu, že jsem nebyla na jednom místě. Vlastně už jsem byla ve čtyřech státech (New Jersey, New York, Florida, Michigan). 46 mám před sebou


Takže si zvykám na americký život. Není to zas žádnej velkej rozdíl. Člověk to zná z filmů - žlutý školní autobusy, schránky s červenou páčkou (člověk nemusí hledat schránku, když chce něco poslat, hodí to do své a pošťáci to vezmou), kulatý kliky, typický vypínače, v hospodě nechat peníze za účet na stole a odejít (samozřejmě nezapomenout na dýško) a hlavně mít auto, protože bez něho se tady člověk nikam nedostane. Hromadná doprava jim nic moc neříká. O řízení se rozepíšu víc později v samostatným článku. Co mi zatím moc nejde, je orientace ve stupních F. Na dnešek hlásí maximum 47°, má být chladno.

V pátek mě holky vzaly do klubu. Nic moc teda. Hudba ve stylu rap a R'n'B se mi moc nelíbila a byli tam docela otravní chlapi. Já nevím, jestli je to tady tak normální, ale chlapi strašně civí. Normálně stojím a asi 20 cm ode mě je týpek a i když se dívám jinam, tak vidím, jak na mě zírá. Tak se ho ptám proč a on, že se do mě zamiloval. Jo, jasně Říká, nevím co se stalo s mým srdcem, ale když jsem tě uviděl, tak jsem cítil něco, co ještě nikdy před tím. Tak to může zkoušet na někoho jinýho. Takže jsem mu zlomila srdce. Během deseti minut se mi to povedlo dvakrát, jak řekl. Nicméně zírat nepřestal. Nebyl jedinej a nezírali jenom na mě, ale i na kámošku. Já nevím, asi když vidí, že přišlo pár holek bez kluků, tak zkouší nějakou ulovit.

Včera jsem byla s Katkou (češka aupairka) v Detroitu, jenom se tak podívat, tak přidám nějaký fotky.

Cokoliv, co vás zajímá, ptejte se. Budu ráda
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama