Koncert Taylor Swift

29. března 2010 v 2:13 | Lů
Včera (27. 3.) jsem byla s rodinou na koncertě Taylor Swift - americká country-popová zpěvačka. Abych řekla pravdu, tak jsem od ní před tím neslyšela žádnou písničku. Ale v pátek jsem si pár poslechla a líbily se mně, tak jsem přijala pozvání na koncert.


Moje rodina si pronajala takovou malou místnost (vždycky to dělají, když jdou na koncert nebo nna basketbal do té haly). Je to soukromá místnost s jídlem a pitím a vstupem do haly, sice ne úplně nejlepší místa, ale dalo se. Koncert byl pěkný. Na to, že je Taylor teprve 20 je velice šikovná
Hala to byla hodně velká, asi 20 000 lidí. Řekla bych tak z 80% náctileté holky a zbytek jejich rodiče. Všude byly židle. I úplně dole u pódia. To bylo takový divný, na koncertě by se mělo stát, ne? Stejně všichni lidi stáli, když se hrálo, takže jim tam ty židle nakonec spíš jenom zavazely. Prý to je ale kvůli bezpečnosti, aby měli lidi kolem sebe víc místa a tak. Do složky Různé jsem přidala nějaký fotky z koncertu.

Nic jiného zajimavého se neudálo. Celý týden jsem s malou, většinou od rána do večera, takže ani není moc šance, aby se něco zajímavého dělo.

S holkama aupairkama jsme se domluvily, že pojedeme v červnu na víkend do Las Vegas. Doufám, že to vyjde
 


Komentáře

1 Taylorčinka Taylorčinka | Web | 29. března 2010 v 6:23 | Reagovat

ÁÁÁÁ =) Závidím =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama