Zítra letím

21. února 2010 v 14:18 | Lů
A je to tady. Poslední den doma. S vypětím všech sil jsem si zvládla sbalit. Vzít si na rok jen jedno 23 kilový zavazadlo je opravdu umění. Původně jsem totiž počítala se dvěma, ale změnily se podmínky, a tak jsem se musela uskromnit.
Zítra mě čeká náročnej den, a to ještě ani není jistý, jestli odletím....

Lufthansa (společnost, se kterou letím) si zrovna na pondělí vyhlásila stávku. Můj původní letovej plán byl sympatickej: Po desáté odlet z Prahy do Frankfurtu, tam 2 hodiny pauza a následně 9 hodin letu do New Jersey. Včera jsem dostala od agentury nové letové časy, kvůli stávce. Odlet z Prahy už o půl 8 (a to se mám na letiště dostavit nejlépe 3 hodiny před odletem! hahaha). Letím do Mnichova, kde budu mít 7 hodin!!! čas do dalšího letu. Potom těch 9 hodin do New Jersey. Moc nerozumím tomu, proč mi to takhle změnili, když stejně pořád letím s Lufthansou. Předpokládám, že je to kvůli tomu, že kdyby byl let z Prahy opožděnej, tak abych stihla ten druhej let. No, bude to ještě zábava. Navíc, když budeme z domu odjíždět tak ve 3 ráno a do New Jersey se dostanu kolem půl noci a tam bude teprve šest. Neumím spát v dopravních prostředcích a o to je to ještě horší. Ale doufám, že se mně to tentokrát podaří.

Hlavně, abych na nic nezapomněla a nikde se po cestě neztratila
 


Komentáře

1 Lů | 21. února 2010 v 16:14 | Reagovat

Teď už to dává smysl:
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/192782-lufthansa-se-pripravuje-na-dlouhou-stavku-pilotu-v-praze-bude-zruseno-30-letu.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama