Zaseklá v New Jersey

27. února 2010 v 13:19 | Lů
Dneska ráno už jsem se měla probudit u rodiny. A kde jsem se probudila? Zase v Hiltonu
Je tady trošku sněhová bouřka a hodně letů je zrušených. Zůstalo nás tady ještě možná tak 15. Většina odlítá dneska, pokud to půjde. Já mám let až na zítra ráno. Ale jsem radši, že to mám tak, protože by se mně nechtělo jet dneska na letiště, aby mě poslali zase zpátky. Takto mám docela jistotu, že zítra odletím.


Včera jsme byly já a moje kamarádka z Kolumbie dole v baru (nikam jinam totiž nemůžem, musíme zůstat na hotelu) a daly jsme si pivo. Nejdřív jsem radši volila německou jistotu Becks, ale pak jsem teda zkusila to americký. Fůůůj, po Beckovi to vůbec nebylo pivo

A taky aby jsme zabily trochu času, spálily nějaký kalorie a hlavně, abych nemusela nosit Maričiny těhotenské rifle, tak jsme si byly odpoledne zacvičit tady do posilovny. Původně jsem si chtěla zaplavat, protože v info o hotelu píšou, že je tady bazén. Bazén tady sice je, ale venku, plnej sněhu. Tak tam radši nee.

Kdyby jsme aspoň mohly někam na výlet, tak by to rychleji uteklo a hlavně bych viděla New York za světla a bez deště. Jenomže my musíme zůstat na hotelu, jako nějací vězni

Už ani to jídlo mně tady nechutná, to jsou furt nějaký hambáče, hranolky, sendviče.... moc toho v hotelovým jídelníčku na výběr nemají a všechno to chutná stejně. Myslím, že ještě pár dnů s takovým jídlem a dám cokoliv za svíčkovou (kterou normálně nejím). No aspoň, že se agentura postarala a všechno (kromě pití) platí. Takže si v podstatě nemám na co stězovat.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama