I love NYC

24. února 2010 v 23:11 | Lů
Včera jsme byli na výletě po New York City. Stálo to docela za prd. Pršelo a byla tma. Výlet měl být 4 hodiny. No nikdo nám už neřekl, že první hodinu a půl strávíme cestou tam. Vyráželi jsme po páté, takže klasická trafika (dopravní zácpa). Jako z Anglie jsem si zvykla na velký trafiky, ale toto! Zpátky jsme to jeli asi půl hodiny, takže si to můžete představit.


První zastávka byla Time Square. Vidět ho na obrázku nebo v televizi je super, ale stát tam je fantastický! Ještě kdyby tak nelilo, tak by to bylo mnohem lepší. A měli jsme tam jen asi 20 minut čas. Další zastávkou (jenom na vyfocení) bylo Rockefeller center. A třetí a poslední zastávka Ground Zero (Do 11. září 2001 Světové obchodní centrum). Zbytek cesty jsme projížděli centrem v autobusu a paní průvodkyně nám říkala na které straně můžeme co vidět. Vzhledem k tomu, že lilo a byla tma, tak toho moc vidět nebylo :-(

A Socha Svobody? Ta byla kdesi v dálce, že ani paní průvodkyně ji nemohla najít, a to věděla, kde je. Takže celkově bych výlet hodnotila, že to vůbec za tu cenu nestálo a hold sem ještě budu někdy muset jet na výlet :-)

Jinak školení je fajn. Je nás ve skupině jenom 8 (ty, co jsme šly na program pro miminka). Dostaly jsme každá svoje miminko, a školení máme v místnosti, kde je veškerý vybavení pro mimi - přebalovací pult, vanička, postýlka, kočárky, autosedačky atd. Prostě všechno.

Už mám nějaký fotky, ale vzhledem k tomu, že se ten výlet fakt nepovedl, tak jich moc není.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama