Čas běží...

10. února 2010 v 20:47 | Lů
Čas utíká astrašně rychle a můj odjezd se čím dál tím víc blíží. Když to spočítám, tak mám posledních 11 dnů v ČR, a to jsem ještě ani nezačala balit. A vůbec mám spoustu věcí na zařizování. Zítra jdu na předodletovou schůzku, kde dostanu poslední info a letenku. Vlastně zatím ani nevím, kdy (v kolik) a kam letím. Cílový místo je teda New Jersey, ale předpokládám, že to bude s mezipřistáním. Z toho mám docela obavy.


V New Jersey budu asi 5 dnů, čeká mě trénink na AuPair . Potom k rodině do Michiganu, kde se teda moc neohřeju, protože ještě v březnu letíme asi na týden na Floridu . No nemám já štěstí?
Sice jsem se s rodinou ještě osobně nesetkala a staré moudro zní 'Neříkej hop, dokud nepřeskočíš', ale já z nich mám fakt dobrej pocit. Dokonce se zajímají i o to, co jím, aby měli nachystaný moje oblíbený jídlo, až přijedu. Myslím, že s bramborákama je zatěžovat nebudu

Jinak, jak už jsem napsala balit jsem nezačala a vůbec se mi do toho nechce. Nesnáším balení, protože nevím, co si mám sbalit. No, vzhledem k tomu, že budu balit na rok, tak bych si asi měla vzít skoro všechno, ne? Taky mám pocit, že když začnu balit, tak ten odjezd začne být mnohem víc reálnější. I když je za rohem, tak jsem v klidu a připadá mi, že mám pořád spoustu času. Jakmile vytáhnu kufr a začnu to do něho hrnout, tak bude jasný, že se odjezd blíží (a krom toho budu taky nervózní, že se mi tam všechno nevejde). Ne že by se mně nechtělo, těším se, ale přece jenom je to dálka..... no, o víkendu bych už měla začít.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama